Mesto rozdelí 10 000 eur na aktivity v oblasti životného prostredia

Mesto Trenčín sa chystá rozdeliť balík v hodnote 10 000€, ktoré budú putovať na aktivity v oblasti životného prostredia.

O podporu tohto charakteru sa môžete uchádzať aj vy, pričom stačí, ak žiadosť odošlete elektronickou formou na www.trencin.egrant.sk do konca mesiaca marec 2022. Myslieť je potrebné aj na to, že žiadosti, ktoré sú podávané v rámci oblasti životného prostredia, nemôžu byť podané v iných oblastiach či odboroch mesta v tom istom roku.

Pozor – nezabudnite na to, že podporené budú iba projekty, ktorých termín realizácie bude do konca aktuálneho kalendárneho roka 2022. Ohliadnuc sa do minulosti môžeme konštatovať, že v rámci minulého kalendárneho roka 2021 bolo v oblasti životného prostredia prostredníctvom tohto programu mesta podporených až 5 projektov.

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť detailnejšie informácie týkajúce sa poskytovania dotácií v tejto oblasti, stačí navštíviť stránku mesta Trenčín www.trencin.sk, kde v sekcii Samospráva – Transparentný Trenčín nájdete všetko, čo budete potrebovať.

zdroj: Mesto Trenčín

zdroj: trencin.sk

Total
1
Shares
Related Posts